Yayın Zamanı: 3 Ekim 2013

Nejat İşler Hasta mı? Nejat İşlerin son durumu ne?

nejat-isler_2301061

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in sağlık durumunun ciddi olduğu söyleniyor.

İntikam dizisi oyunculuğunu kısa süre önce bırakan ünlü oyuncunun hasta olduğu, vücudunun bazı yerlerinde kırmızı lekelerin oluştuğu ve karaciğerinin iflas ettiği iddia ediliyor.

Nejat İşler’in Bodrum Gümüşlükte kaldığı evinde sürekli içtiği ve yalnızca iki saat uyku uyuduğu, sağlığı ile ilgili uyarıları yapan arkadaşlarını da dinlemeyip sürekli içtiği söyleniyor.

İntikam Dizisi’nden de alkol bağımlılığı ve sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığı söylenen İşler’in psikolojik sıkıntılar yaşadığı ve depresyonda olduğu, Gümüşlükteki evinden sadece içki almak için çıktığı söyleniyor.

“Öleceksin, kendine dikkat et” diyen arkadaşlarını dinlemeyen ve tedaviyi reddeden İşler, “Ben böyle iyiyim. Bana dokunmayın. Zaten yaşayacağım kadar yaşadım. Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun” diye konuştuğu söyleniyor.
Bilindiği gibi alkolizmin pençesinde olan kişilerde duygu ve düşünce bozukluğu olduğu için genellikle kendi başlarına tedaviyi kabul etmezler. Bu durum göz önüne alınarak ünlü oyuncunun arkadaşları ve yakınlarının uzman doktorlardan tavsiye alması önerilir.

Başarılarla dolu sanat hayatına sahip olan değerli oyuncu Nejat İşler’in bir an önce kendisini toparlamasını ve tedaviyi kabul ederek sağlığına kavuşmasını yürekten temenni ediyoruz.

Konu il ilgili en son haber olarak ta Bodrum-Gümüşlük’te yaşayan Nejat İşler’in eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın İşleri ziyaret ettiği ve ona moral verdiğidir.

Günlerdir sağlık durumu ilgili haber alınamayan Nejat İşler sevenlerini endişelendirmeye devam ediyor.
.

Yazar Hakkında

-

Yorum Yaz

Nejat İşler Hasta mı? Nejat İşlerin son durumu ne?

www.kalemimden.com